info@ise.cz
+420 267 175 400

O společnosti

ISE je IT společnost působící v rámci předního tuzemského energetického koncernu Pražská plynárenská, a.s. Specializuje se na komplexní tvorbu infrastruktury informačních a komunikačních technologií, implementaci informačních systémů a zajištění jejich provozu. Cílem společnosti je splnit veškeré požadavky na funkčnost, bezpečnost a kvalitu poskytovaných služeb.

Naši zákazníci, významné společnosti v komerčním a telekomunikačním sektoru a v oblasti utilit, stejně jako organizace ze sektoru veřejné správy, oceňují osobní přístup k řešení jejich požadavků i vysokou odbornost našich specialistů. Ta je podložena profesionálními certifikacemi jednotlivců i kontinuálním firemním partnerstvím s producenty špičkových technologií.

Informační služby - energetika, a.s., je členem koncernu Pražská plynárenská a.s., jehož řídící osobou je společnost Pražská plynárenská a.s., IČO 601 93 492, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Národní 37, PSČ 11000, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 2337.

Struktura koncernu

 

 

  • Informační služby – energetika, a.s.
  • U Plynárny 500, 141 00 Praha 4
  • info@ise.cz


Všechny kontakty »